Niște aprecieri...
Citat din Sandu MIHAI în februarie 10, 2026, 11:00 amN-am cum să nu evoc aici cele scrise de un cititor/cititoare a acestei cărți! Ele pot fi găsite pe grupul de Whatsapp „Totul e permis, dar nu tuturor” din cadrul comunității „Cititorii mei”:
„Buna dimineața tuturor. Momentan sunt doar la pagina 50 din cartea "Totul e permis dar nu tuturor" (inițial am spus că voi intra în grup doar după ce o termin) și pot spune că în afara de Cioran "Lacrimi și sfinți" n-am mai citit un gânditor român care să-mi placă atât de mult. Felicitările sunt de prisos, mă-nclin fără să doresc a flata prea tare.”
Rămân cu picioarele pe pământ, n-o să mă ia valul în fața unor asemenea aprecieri. Totuși, trebuie să mulțumesc și aici pentru cuvintele frumoase!
N-am cum să nu evoc aici cele scrise de un cititor/cititoare a acestei cărți! Ele pot fi găsite pe grupul de Whatsapp „Totul e permis, dar nu tuturor” din cadrul comunității „Cititorii mei”:
„Buna dimineața tuturor. Momentan sunt doar la pagina 50 din cartea "Totul e permis dar nu tuturor" (inițial am spus că voi intra în grup doar după ce o termin) și pot spune că în afara de Cioran "Lacrimi și sfinți" n-am mai citit un gânditor român care să-mi placă atât de mult. Felicitările sunt de prisos, mă-nclin fără să doresc a flata prea tare.”
Rămân cu picioarele pe pământ, n-o să mă ia valul în fața unor asemenea aprecieri. Totuși, trebuie să mulțumesc și aici pentru cuvintele frumoase!
