Forum

Please or Înregistrează-te to create posts and topics.

Niște aprecieri...

N-am cum să nu evoc aici cele scrise de un cititor/cititoare a acestei cărți! Ele pot fi găsite pe grupul de Whatsapp „Totul e permis, dar nu tuturor” din cadrul comunității „Cititorii mei”:

„Buna dimineața tuturor. Momentan sunt doar la pagina 50 din cartea "Totul e permis dar nu tuturor" (inițial am spus că voi intra în grup doar după ce o termin) și pot spune că în afara de Cioran "Lacrimi și sfinți" n-am mai citit un gânditor român care să-mi placă atât de mult. Felicitările sunt de prisos, mă-nclin fără să doresc a flata prea tare.”

Rămân cu picioarele pe pământ, n-o să mă ia valul în fața unor asemenea aprecieri. Totuși, trebuie să mulțumesc și aici pentru cuvintele frumoase!